loader

Masko Mobilyacılar Sitesi 15-B Blok No: 23-25 Başakşehir / İstanbul / TÜRKİYE

VİZYON

Dünya trendlerinden kopmadan kişilere ihtiyacı olan ve ihtiyaçlarından çok daha fazlasını sunan Celal Duman Luxury Furniture firmamızın en büyük vizyonu; gelişmelere ayak uydurarak, teknoloji ve yeniliklere mobilyalarına entegre ederek yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak ve maksimum seviyede kitleye ulaşmaktır.

Estetik ve kaliteli mobilya modelleri sunan firmamız, hayatınızın her alanında var olmayı ve size kaliteli bir yaşam alanı oluşturmayı hedeflemektedir.

Standart mobilyaların yanı sıra proje bazlı çalışmalar yapan ve aynı zamanda da Ar-Ge’ye önem veren firmamız, sürekliliğini korumak sizlere değer katmak için çalışmaktadır.
 

MİSYON

Mobilyayı standart olandan çıkartarak sizlere ulaştıran firmamız, kaliteli ve uzman üretici- mimar ekibi ile  hem yurt içinde hem de yurt dışında hizmet vermektedir.

Özel tasarımları ve ve yaşam alanı dekorasyonlarında yapmış olduğu değişim- dönüşümlerle dünya markası yolundaki hedefine her geçen gün daha çok yaklaşan Celal Duman Luxury Furniture, mobilyada kalite ve şıklık seçeneği ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

 

Vizyon & Misyon | Celal Duman Mobilya - MASKO